Březen 2010

Paul Wesley - Rozhovor pro Seventeen

21. března 2010 v 16:24 | Dennie* |  -Ostatní PW

17: Hrajete upíra, kterému je věčně sedmnáct. Jaký jste byl vy ve škole? Dostal jsem vyhazov skoro z každé školy, protože jsem se moc pletl do bitek. Pral jsem se vždy za svojí přítelkyni. Nějaký kluk se na ní jenom špatně podívat a já jsem se neskutečně rozzuřil. Teď jsem se naučil některé věci a uvědomil jsem si, že když jsem byl mladý, tak jsem pořád chtěl ukazovat svojí mužnost.
17: Jaký typ dívek vás přitahoval? Měl jsem dívku a kamarádi mi říkali: "Proč miluješ tu hoku? Ona tě nemá ráda, ona tě nevyléčí. A přece tu bylo něco, co jsem na ní měl moc rád: Byla to výzva. Chcete to, co nemůžete mít.
17: Vaší sestře je 14 let. Jakou byste jí dal radu ohledně kluků? Říkám, že její první kluk bude pravděpodobně velký muž a možná jí dostane do problémů. Pak se něco pokazí a bude to velmi špatné. Chci říct mojí sestře: "Slibuji ti, nebude to lepší, až budeš starší. Budeš se smát věcem, které se tě teď týkají, ale až někoho potkáš, tak už to uvidíš a nebudeš se smát.

Zach Roerig: "Holku nemám!"

20. března 2010 v 16:22 | Dennie* |  Ostatní herci
Hvězda Upířích deníků Zach Roerig (24) hraje v seriálu fotbalistu Matta Donovana - jednoho z mála, který (zatím) není upírem. Pochází z Ohia a prozradil nám, jaké byly jeho začátky v showbyznysu!
Jak to všechno začalo? "Když mi bylo šestnáct rozhodl jsem se změnit školu a začal jsem studovat herectví na jedné malé škole v Clevelandu. Tři dny potom, co jsem školu dostudoval, jsem odletěl do New Yorku a od té doby jsem tu!"
Jaká byla tvoje první práce v NY? "Dlouho jsem dělal modela a ještě ho občas dělám!"
Loni jsi prý dokonce jeden film produkoval, je to pravda? "Jo, je to tak. Produkoval jsem ho a hrál jsem v něm! Jmenoval se Jahodové víno. Rád bych se produkci věnoval i dál."
Co máš v plánu na letní prázdiny? "Nejraději bych točil jeden film, ale pokud to nevyjde, rád bych vyrazil surfovat, kempovat nebo se podívat za rodičema do Ohia."
A co holky? "Žádnou nemám, ale nestěžuju si! Líbí se mi jich moc..."1×16 - Stills

19. března 2010 v 16:22 | Dennie* |  Galerie


Nina Dobrev hovoří o Paulovi

18. března 2010 v 16:20 | Dennie* |  -Ostatní ND

Nina Dobrev hovoří o seriálové lásce Stefanovi (Paul Wesley). Všichni víme že Paul Wesley je "Hot guy", ale Nina řekla, že Paul má ve své osobnosti něco ze Stefana. "Když jsem se poprvé setkala s Paulem a ostatními 9 kluky, kteří se ucházely o roli Stefana Salvatora" vzpomíná "Všichni je pozorovaly a chtěly vidět kdo nejlépe sedí této roli. Všichni byli skvělý, ale Paul měl v sobě tu ˇStarou dušiˇ se kterou se člověk cítí jako by byl v minulosti. Vypadal jako by byl zkušený a věděl víc jak ostatní.


Spencer Locke in The Vampire Diaries

17. března 2010 v 16:18 | Dennie* |  Novinky

TV Guide potvrdil, že ve The Vampire Diaries si zahraje nová herečka jménem Spencer Locke. Její postava se bude jmenovat Amber Bradley, která vystoupí na soutěži krásy společně s Elenou a Caroline. Nejdříve jí ale uvidíme až v 19. epizodě.
Zpráva je nejspíš oficiálně potvrzena, protože na jejím Twitteru se objevila tato fotka:Kdo zabil Isobel? >> Spoiler

16. března 2010 v 16:17 | Dennie* |  Novinky
Damon chtěla doopravdy zabít Eleninu matku? Nemohu se ubránit pocitu, že tento příběh je delší. - Taryn

MICKEY: No, ano. Když se The Vampire Diaries 25. března opět vrátí, budeme všichni vědět, kdo Isobel, a proč Isobel zabil. Ale můží být více zajímavé vraždy, které se budou dít na jaře. I když vám bude oběti líto, tak se o ní nebojte, protože bude brzy přivedena opět k životu. (Nemluví se o změně v upíra, ale, že dotyčná osoba jenom opět ožije).Paul Wesley – shoot 02

14. března 2010 v 16:05 | Dennie* |  -Promo fotky IS
K sežrání :D

free image host.free image host
free image host.free image host.free image host
free image host.free image host


Nina Dobrev- InStyle shoot 2010

14. března 2010 v 16:03 | Dennie* |  -Promo fotky ND
free image host.free image host.free image host.
free image host.free image host.free image host

free image host.free image host
free image host.free image host

http://dream-source.blog.cz

Paul Wesley on The OC

14. března 2010 v 15:59 | Dennie* |  -Ostatní PW
Našla jsem video, kde hraje Paul v The OC :)


Biography Katerina Graham

14. března 2010 v 15:57 | Dennie* |  -Info KG
Povolání:
Herečka
Věk:
20
Datum narození:
5. 08.
1989
Místo narození: Ženeva, Švýcarsko
Znamení:
Lev

osobnosti.cz

Biography Ian Somerhalder

14. března 2010 v 15:54 | Dennie* |  -Info IS
Povolání:
Herec, model, producent
Věk:
31
Datum narození:
8. 12.
1978
Místo narození:
Covington, Louisiana, USA
Znamení:
Střelec
Výška:
177 cm

Ian Somerhalder je synem maskérky a stavaře, Od svého narození byl vychován v malém městečku Covington ve státě Louisiana... Jízdu na koni a rybaření už v 10 letech vyměnil za modelingová pole. Pěkného klučinu si totiž vyhlídli pánové prestižních modelingových agenturách Guess a Versace.

Na střední sice praktikoval závodně některé sporty, ale nabídky od společností jako Calvin Klein, Dolce a Banana či Gucci byly silnější a tak Ian Somerhalder procestoval ještě než mu bylo osmnáct půlku světa. Teprve po té zakotvil na vysoké škole a zkusil se věnovat herectví. Až náhodný objev v tuctovém komparzu ho katapultoval do filmových rolí.Objevil se v několika seriálech a filmech např. Ztraceni(LOST) je pro něj největší příležitostí a zážitkem. Už jen proto že se při natáčení dal dohromady s Maggie Grace.

Když mu bylo deset let, maminka Edna si všimla, že má skutečně výjimečně hezkého synáčka a našla mu agenta. Ten byl tváří Iana ohromen a tak každé léto odlétal malý kluk do New Yorku, kde se věnoval focení do různých katalogů a na reklamy. Když začal chodit na střední školu, na modeling se na chvíli vykašlal a začal se věnovat sportu, zejména baseballu a fotbalu, které hrál za školní týmy. O pár let později k němu ale připutovala nabídka dělat modela v Evropě a Ian po ní ihned skočil. Ještě mu nebylo ani sedmnáct let a už cestoval po celém světě. Fotil v Londýně, Paříži i Miláně - v nejdůležitějších městech světové módy.

Když se po jedné takové štaci vrátil, usídlil zase na nějaký čas v New Yorku a začal se zajímat o herectví. To je nejspíš pro spoustu modelů další fáze kariérního vývoje, ale je jen málo těch, kterým to vyjde. Ianovi to vyšlo docela náhodou. Chodil na lekce k soukromému učiteli herectví a ten mu dohodil kompars v jednom filmu, který se natáčel v newyorském klubu. Psal se rok 1999 a film se jmenoval Black & White. Na natáčení se zrovna ten den přišel podívat jeden herecký agent, a když Iana Somerhaldera v davu čítajícím 400 lidí uviděl, ihned ho vzal pod svá křídla. Štěstí mu pomohlo k herecké kariéře.

Prosadit se v tak těžkém konkurenčním světě ale nebyl žádný med. Nejprve dostával Ian malé role v seriálech typu Kriminálka Miami či Kriminálka New York (pokaždé hrál jinou postavu), objevil se v několika dílech seriálu Smallville, kde ztvárnil chodící mrtvolu a první hereckou příležitost ve filmu mu dal až Roger Avary ve snímku Pravidla přitažlivosti. Roger Avary je muž, který napsal společně s Quentinem Tarantinem kultovní Pulp Fiction a Pravidla přitažlivosti se ve své kontroverznosti této hitovce dost podobala. Ian v ní dokonce musel sehrát velmi odvážnou homosexuální scénu s Jamesem Van Der Beekem (Dawson ze seriálu Dawsonův svět), která se s ním vezla po zbytek kariéry. "Pokaždé, když jsem dělal rozhovor, všichni se mě na tu scénu ptali," vzpomíná Ian. "Už jsem toho měl vážně po krk a tak jsem řekl, že to bylo hrozně nechutný a nikdy víc bych to nedělal. No a pak mě nařkli, že jsem proti homosexuálům. Což v žádném případě není pravda. Mám mezi nimi spoustu kamarádů."

Ale pak dostal nabídku zahrát si ve Ztracených a jeho hvězda začala strmě stoupat. Jenže nic nevydrží věčně a tvůrci seriálu se rozhodli Boona zlikvidovat. Ian Somerhalder se to dozvěděl, když měl zrovna volno a užíval si sluníčka a vína v Kalifornii. "Když mi zavolali, bylo mi z toho pěkně na nic," říká Ian. "Ještě že jsem měl v sobě čtyři sklenky silného vína na sluníčku. Jinak bych se možná rozbrečel." Týden předtím, než dostal onu zprávu, si už údajně začínal hledat dům na Havaji, který by si koupil. "Ale zase vytvářím historii. Jsem první z hlavních postav, která ve Ztracených nečekaně zemřela."

Má pravdu. Zapsal se do historie.

osobnosti.cz

Biography Paul Wesley

14. března 2010 v 15:50 | Dennie* |  -Info PW
Povolání:
Herec
Věk:
27
Datum narození: 23. 07.
1982
Místo narození:
New Brunswick, New Jersey, USA
Znamení:
Lev

Jeho rodiče, Agnieszka a Thomas Wasilewski, se přistěhovali z Polska a Paul se narodil v New Brunswick, New Jersey. Své původní jméno Paul Wasilewski si dal změnit, protože se to špatně vyslovovalo. Má tři sestry - o dva roky starší Moniku a dvě mladší Leah a Julii.

Jeho hereckou kariéru odstartovala role Seana McKinnona v televizním seriálu Another World, ale už dva roky předtím se objevil v seriálu The Guiding Light. Po menších rolích dostal nabídku zahrát si postavu Luka Case v TV seriálu Wolf Lake a tuto příležitost i využil. Objevil se i ve filmu Minority Report. Ale vidět ho můžeme i v menších rolích v seriálech O.C. California, Smallville, 8 jednoduchých pravidel nebo Everwood.

Přelomovým filmem byl pro Paula film Fallen - Válka andělů, kde ztvárnil hlavní roli. zahrál si zde 18letého Aarona Corbetta - na půl člověk na půl anděl. Další hlavní role pak na sebe nenechaly dlouho čekat, natočil film Killer Movie, kde si zahrál po boku Kaley Cuoco. Jednu z hlavních rolí si zahrál i ve snímcích The Russel Girl nebo Elsewhere

V součastnosti je jeho nejslavnější rolí postava upíra Stefana v seriálu The Vampire Diaries, natočeného podle knižní předlohy L.J. Smithové.

osobnosti.cz

Biography Nina Dobrev

13. března 2010 v 17:01 | Dennie* |  -Info ND
Nina Dobrev Elle Bulgaria November 2009 by FΛиταѕγcharm♥.

Povolání: Herečka, zpěvačka, tanečnice, gymnastka, modelka
Věk: 21
Datum narození: 09.01. 1989
Místo narození: Sofia, Bulharsko
Znamení: Kozoroh
Výška: 169 cm

Nina se ve 2 letech přestěhovala do Kanady (Toronto, Ontario). Již od mala se zajímala o tanec, hudbu, gymnastiku, divadlo a herectví.

Modelingová práce ji zavedla do reklam a odtamtud to už byl jen krůček k filmu.

Mezi její koníčky patří gymnastika, plavání, fotbal, tanec, horolezectví, snowboarding, jízda na koni.
Herectví je její vášeň a ona to vidí jako dobrodružství, které právě začíná.

osobnosti.cz

1×15 – A Few Good Men

13. března 2010 v 16:48 | Dennie* |  O seriálu
Obsah dílu:

MELINDA CLARKE ("THE O.C.") si zahraje Mattovu dlouho ztracenou matku - Matt a Caroline jsou překvapeni, když se neočekávaně objeví Mattova matka (hostující hvězda Clarke). Stefan a Elena jsou znepokojeni Damonovým novým přístupem. Šerifka Forbesová požádá Damona, aby se zúčastnil benefiční dražby svobodných mládenců. Alaric objeví šokující tajemství ze své vlastní minulosti. S pomocí od Jenny a Stefana je Elena odhodlaná zjistit všechno, co jen bude moci, o své biologické matce. Jenže pravda by pro ni mohla být příliš velkým soustem…

VD-115

Obsazení: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Katerina Graham (Bonnie Bennett), Candice Accola (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matt Donovan)
Režie: Joshua Butler
Scénář: Brian Young
Kamera: Paul M. Sommers
Hudba: Michael Suby
První vysílání v TV: 25. března 2010
Sledovanost: ??? mil. diváků
Externí odkazy k epizodě: IMDb.com, TV.com

http://www.vampire-diaries.cz

1×14 – Fool Me Once

13. března 2010 v 16:47 | Dennie* |  O seriálu
Obsah dílu:

Stefan pomáhá Eleně a Bonnie z nebezpečné situace. Jeremy pozve Annu na párty v lese, aniž by tušil, že ona má vlastní důvod, proč se tam s ním chce setkat. Když Stefan, Damon a Elena pracují s Bonnie a její babičkou na otevření hrobky, všichni jsou šokování tím, co objeví…

VD-114

Obsazení: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Katerina Graham (Bonnie Bennett), Candice Accola (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matt Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Sean Faris (Ben), Malese Jow (Anna), Kelly Hu (Pearl), Jasmine Guy (Sheila Bennett), Justin Smith (Duke), Sterling Sulieman (Harper), Malin Akerman
Režie: Marcos Siega
Scénář: Brett Conrad
Kamera: Paul M. Sommers
První vysílání v TV: 11. února 2010
Sledovanost: 3,55 mil. diváků
Externí odkazy k epizodě: IMDb.com, TV.com

http://www.vampire-diaries.cz

1×13 – Children of the Damned

13. března 2010 v 16:46 | Dennie* |  O seriálu
Obsah dílu:

Stefan a Damon si ve vzpomínkách připomínají dávné činy obyvatel města, včetně jejich otce, Giuseppe Salvatora, a Pearl, vedoucí k ničivým událostem, které způsobyly rozpor v jejich vztahu. V současnosti, Bonnieno rande s Benem se děsivě zvrtne. Elena pomáhá Stefanovi a Damonovi v jejich honbě za nalezením chybějícího deníku, který patřil jednomu z Eleniných předků. Stefan objeví důvod, proč se Alaric zajímá o deník i historii města. Damon zjistí, že se jeho stará známost vrátila do města s denním programem, který dokáže pochopit…

VD-113

Obsazení: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Katerina Graham (Bonnie Bennett), Candice Accola (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matt Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Sean Faris (Ben), Malese Jow (Anna), Ric Reitz (Barnette Lockwood), Kelly Hu (Pearl), Joe Knezevich (Johnathan Gilbert), Bianca Lawson (Emily Bennett), James Remar (Giuseppe Salvatore)
Režie: Marcos Siega
Scénář: Kevin Williamson, Julie Plec
Kamera: Paul M. Sommers
Hudba: Michael Suby
První vysílání v TV: 4. února 2010
Sledovanost: 4,01 mil. diváků
Externí odkazy k epizodě: IMDb.com, TV.com

http://www.vampire-diaries.cz

1×12 – Unpleasantville

13. března 2010 v 16:45 | Dennie* |  O seriálu
Obsah dílu:

Zatímco se Stefan a Damon snaží zjistit identitu nového upíra ve městě, Stefan dává Eleně šperky naplněné sporýšem k ochraně její rodiny a přátel. Protože Matt nutně potřebuje peníze, přijímá místo v Mystic Grillu, kde bývalá středoškolská fotbalová hvězda Ben pracuje jako barman. Ben přispěchá na pomoc Bonnie, když zpozoruje, že ji Damon obtěžuje. Damon a Stefan doprovází Elenu na středoškolský ples ve stylu padesátých let, kde se Damonovi představí Alaric…

VD-112

Obsazení: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Katerina Graham (Bonnie Bennett), Candice Accola (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matt Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Dillon Casey (Noah), Sean Faris (Ben), James Belyeu (student), Phillip DeVona (Mr. Forbes), Malese Jow (Anna), Ric Reitz (Barnette Lockwood), Katherine Neslund (studentka)
Režie: Liz Friedlander
Scénář: Barbie Kligman, Brian Young
Kamera: Paul M. Sommers
První vysílání v TV: 28. ledna 2010
Sledovanost: 3,72 mil. diváků
Externí odkazy k epizodě: IMDb.com, TV.com

http://www.vampire-diaries.cz

1×11 – Bloodlines

13. března 2010 v 16:44 | Dennie* |  O seriálu
Obsah dílu:

Stefan odhalí překvapující vodítko k minulosti. Damon podnikne výlet do Georgie, kde překvapí dávnou milenku Bree a zajistí si její pomoc při řešení problému s otevřením hrobky. Během toho se Damon setkává tváří tvář s někým, kdo je odhodlaný přimět ho zaplatit za minulé chyby. Stefan se otevírá Bonnieně babičce ve snaze pomoci Bonnie překonat strach a přijmout její síly. Během hledání historických dokumentů ve veřejné knihovně potkává Jeremy roztomilou, ale podivínskou dívku Annu, která má svoje vlastní teorie o historii Mystic Falls. Když se Damon vrátí zpět z Georgie, Stefan na něj čeká s novinkami, které změní jejich svět…

VD-111

Obsazení: Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Katerina Graham (Bonnie Bennett), Candice Accola (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matt Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Mia Kirshner (Isobel), Malese Jow (Anna), Gina Torres (Bree), Brandon Quinn (Lee), Jasmine Guy (Tituba Bennett), Dillon Casey (Noah), Sean Faris (Ben), Darrell C. Hazelrig (chlápek), Gishel Rafael (Lissa), James Belyeu (student), Katherine Neslund (žena v baru), John Fitzgerald Page (barman), Justin Price (student)
Režie: David Barrett
Scénář: Kevin Williamson, Julie Plec, Sean Reycraft
První vysílání v TV: 21. ledna 2010
Sledovanost: X,XX mil. diváků
Externí odkazy k epizodě: IMDb.com, TV.com

http://www.vampire-diaries.cz