Novinky

Spencer Locke in The Vampire Diaries

17. března 2010 v 16:18 | Dennie*

TV Guide potvrdil, že ve The Vampire Diaries si zahraje nová herečka jménem Spencer Locke. Její postava se bude jmenovat Amber Bradley, která vystoupí na soutěži krásy společně s Elenou a Caroline. Nejdříve jí ale uvidíme až v 19. epizodě.
Zpráva je nejspíš oficiálně potvrzena, protože na jejím Twitteru se objevila tato fotka:


Kdo zabil Isobel? >> Spoiler

16. března 2010 v 16:17 | Dennie*
Damon chtěla doopravdy zabít Eleninu matku? Nemohu se ubránit pocitu, že tento příběh je delší. - Taryn

MICKEY: No, ano. Když se The Vampire Diaries 25. března opět vrátí, budeme všichni vědět, kdo Isobel, a proč Isobel zabil. Ale můží být více zajímavé vraždy, které se budou dít na jaře. I když vám bude oběti líto, tak se o ní nebojte, protože bude brzy přivedena opět k životu. (Nemluví se o změně v upíra, ale, že dotyčná osoba jenom opět ožije).

2. Série oficiálně potvrzena!

24. února 2010 v 11:06 | Dennie*
Tak jak už asi každý víte a s nadějí každý očekával, tak stanice the CW oficiálně potvrdila, že bude vysílat 2. sérii The Vampire Diaries!
Potvrdila to na svém The CW Blogu.

Nové postavy

19. ledna 2010 v 14:21 | Dennie*
V nových episodách se objeví i nové postavy, např. Melinda Clarke, známá ze seriálu The O.C. kde hrála Julii Cooper a v upířích deníkách si zahraje mámu Matta a Vicki Donovanových Kelly Donovanovou. V seriálu by se měla objevit někdy v březnu a to asi ve třech epizodách.

Další herečka, známá ze seriálu Kriminálka New York (Deborah Carter) nebo z filmu Exotica (Christina), Mia Kirshner si zahraje v upířích deníkách ženu Alarica, učitele dějepisu, Isobel. Poprvé by už se měla objevit 21. ledna v episodě Bloodlines a i nadále by se měla v seriálu objevovat :)
 
 

Reklama